W tej promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają i nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku po 31 października 2016 r. Natomiast nie wyklucza się klientów banku korzystających z jego kart kredytowych.

W największym skrócie Citibank oferuje zwrot 5% za transakcje wykonane kartą debetową, łącznie maksymalnie 600 zł przez rok< (do 50 zł miesięcznie).

Warunki promocji:

  1. Najpóźniej do 28 lutego 2018 wypełnij formularz zgłoszeniowy. Przyjmowanie wniosków może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się pula 2500 sztuk przeznaczonych na tę promocję.
  2. Po kontakcie telefonicznym ze strony banku do końca lutego zawrzyj umowę o otwarcie konta osobistego Citi Priority wraz z kartą debetową. Wyraź zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.
  3. Do końca marca 2018 przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku.
  4. Do końca marca 2018 co najmniej raz zapewnij sobie wpływ lub wpływy na konto Priority w łącznej wysokości min. 5 000 zł i utrzymaj saldo konta do kolejnego dnia. Najprostszą opcją jest przelanie sobie 5000 zł z innego banku i odczekanie z przelewem w drugą stronę do następnego dnia.

Konto Citi Priority kosztuje 30 zł miesięcznie. Jednak z opłaty zwalnia spełnienie jednego z dwóch warunków:

  1. Średniomiesięczne saldo na rachunkach w banku minimum 30 000 zł.
  2. Zasilenie konta w danym miesiącu łączną kwotą co najmniej 5 000 zł i posiadanie produktu kredytowego banku (na przykład karty kredytowej).

Czyli posiadacz karty kredytowej po prostu przelewa sobie z innego banku raz na miesiąc 5 000 zł (może w kilku porcjach) i potem na przykład przelewa z powrotem 4 000 zł, a 1000 zł zostawia sobie na płatności kartą z moneybackiem 5%.

więcej info

Kategorie: bankowanie